Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O mně
O mně

Všem zákazníkům velmi děkujeme za Vaši přízeň, moc si ceníme Vašeho zájmu a podpory. Modlitba Děkujeme! Všem přejeme krásné svátky vánoční, hodně zdraví a pohody a lásky a času s rodinou. Od 21. 12. 2020 do 4. 1. 2021 hlásíme dovolenou. Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci, užijte si závěr roku a buďte zdraví a šťastní. Gabča, LaGaba

Ahoj všichni,


jsem ráda, že jste přišli na můj eshop. Miluju přírodu a přírodní materiály, proto jsem zatoužila vyrábět vlastní výrobky ze dřeva. Mám vystudovanou grafiku a díky tomu můžu s pomocí laseru svůj sen realizovat.

Mám děti a ty byly inspirací pro všechny výrobky pro děti jako hry a dětské dekorace.... a protože se chci obklopovat originálními dekoracemi, vyrábím je pro běžné použití i pro různé příležitosti jako Vánoce, Velikonoce a svatby.

Jsem ráda, že jste součástí realizace mého snu a máte zájem o originální hry a dekorace.

 

Gabča

LaGaba :-)

 

Vaše LaGaba